Metin Külünk

Metin Külünk

AK Parti MKYK üyesi
[email protected]

Büyük Kongre Değerlendirmesi

24 Mart 2021 - 18:57

Bugün 24 Mart 2021 tarihli AK Parti 7. Olağan Kongremizi başkentimiz Ankara’da “Türkiye için güven ve istikrar” hedefi ile büyük bir coşku içinde gerçekleştirdik. 
Bu vesileyle kongremizin partimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Allah’tan niyaz ediyorum.

Cumhurbaşkanımız,Liderimiz ve Genel Başkanımız Sn Recep Tayyip ERDOĞAN’ın güven tazelediği kongremizde seçilen MKYK ve diğer tüm kadrolarımız ilk günkü aşkla AK Partimizi ve Türkiye’mizi 2023 hedeflerine taşıyacaktır.

“Türkiye için güven ve istikrar” başlıklı kongremizde Sn Genel Başkanımız ve delegelerimizin takdiri ile AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulunda görev almış olduğum için başta Sn Cumhurbaşkanımıza, delegelerimiz ve tüm kongre heyetine şükranlarımı arz ediyorum.

AK Parti MKYK Üyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da liderimizin güvenine ve milletimizin takdirine yakışacak şekilde, şimdiye kadar üstlendiğim tüm görevlerde olduğu gibi dava ve hizmet aşkıyla milletimizin emrinde olmaya devam edeceğim.

AK Partimizin kuruluşundan bu yana; kuruluş ruhuna ve davamıza sadakatle ve millete hizmet anlayışıyla, teşkilatlarımızın her kademesinde bulunan tüm kardeşlerimizle hukukumuz var.

İşte bu hukuk gereği tek tek tüm üye ve yöneticilerimizle, davamıza ve milletimize hizmet eden tüm arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum

Liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız olan Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın vizyonu ve gayretiyle her alanda gelişen Türkiye’mize ve milletimiz esaslı bir anlayışla, yani 2002 ruhu ile 15 Temmuz’da tarihin akışını değiştiren ruh ve akıl ile hep birlikte yorulmaksızın 2023’e koşmak için hizmetle görevliyiz.

Liderimiz  ile tüm siyasi hayatı boyunca yanında olmakla kazandığımız teşkilat disiplini, devlet adabı, dava şuuru ve millete hizmet aşkına sahip olarak, 15 Temmuz ruhu ve fikri ile 2002’deki kuruluş heyecanını hiç kaybetmemiş her yaştaki inanmışlara her zamanki gibi kapım sonuna kadar açık olacaktır.

Bugüne kadar görev almış olan/olmayan, millet aşkı, vatan sevgisi, dava şuuru ile tüm teşkilatlarımızda Türkiye’miz için,Liderimiz  Sn Cumhurbaşkanımızın yükünü hafifletmek ve sırtından yük almak için bende varım diyen herkese kapımız sonuna kadar açık olacaktır.

Bugünden sonra da düne  kadar olduğu gibi ülkemizin her bir ferdinin
derdini 
dinlemek  
anlamak sorumululuğumuzun gereğini 
yerine getirmek için 
gayretimiz 
daha da güçlü şekilde devam edecektir İnşaAllah.
BU VATAN HEPİMİZİN
MİLLETİMİZİN BİRLİĞİ ve  KARDEŞLİĞİ ÇOK DEĞERLİDİR.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yavuz Parlak
    1 yıl önce
    Metin Başkanım hayırlı olsun İnşallah. Güzel hizmetler yapacağınızdan eminiz. Rabbim yar ve yardımcımız olsun Başkanım.